Na trhu s výpočetní technikou a příslušenstvím se objevují každoročně nový technologie a vychytávky. Stranou nezůstávají ani tiskárny, takže si nyní díky HP můžeme představit unikátní technologii Neverstop Laser.

Jde to i bez tonerové kazety

Mnoho uživatelů by mohlo potvrdit pravidlo, že čím nižší je pořizovací cena tiskárny, tím dražší je provoz. Obzvláště ti, kteří tisknou hodně, dobře znají pravidelné výměny tonerů nebo inkoustů, jejichž kompletní nová sada stojí mnohdy téměř tolik co nová tiskárna.

Nad touto skutečností se zamysleli v HP a přišli s řadou laserových tiskáren, ve kterých není potřeba měnit celou tonerovou kazetu. S touto „nezastavitelnou technologií“, jak by se Neverstop dal volně přeložit, přišli jako první na světě. Určitě mnozí z vás znají tiskárny se systémem doplňování inkoustu, tedy tzv. tankovou technologií. Zde jde o něco podobného – pouze s tím, rozdílem, že doplňujete tonerový prášek.

Úspora i snadná manipulace

Nejedna asistentka ve firmě si při hlášce „vyměňte toner“ posteskne nad operací, která jí čeká. Jak už jsme si řekli, u HP Neverstop nejde o výměnu, ale pouhé doplnění, které probíhá díky náplně, kterou bychom zjednodušeně mohli popsat jako „injekci“. Tu vložíme do vyznačeného prostoru v horní části tiskárny, pootočíme a stiskneme. Hotovo, tiskárna je připravena na tisk dalších zhruba 2.500 stran. Ano, přesně takovou kapacitu má totiž jedna náplň. Ty lze pořídit i ve výhodném dvojbalení, kdy kapacita dosáhne 5.000 vytištěných stran.

Mimo jednoduchého doplňování nesmíme zapomenout na ekonomickou stránku věci. Provoz tiskárny HP Neverstop s použitím originální náplně totiž vychází stejně, jako byste použili u běžné tiskárny neznačkové alternativní či renovované kazety, u kterých nelze zaručit stejné tiskové výsledky jako u originálu.

Myslete ekologicky

V neposlední řadě se nabízí dopad tohoto řešení na naši planetu. Použitím doplňovacího systému dochází ke značené úspoře materiálu a odpadá tak použití zbytečného množství plastů a objemnějších obalových materiálů. Použitím tiskáren HP Neverstop se tak chováte o něco ekologičtěji.

Kolik to stojí?

V nabídce jsou aktuálně dva modely: Multifunkční HP Neverstop Laser MFP 1200W pořídíte lehce nad hranicí 7.000 Kč s DPH a nabízí i možnost skenování. Ještě dostupnější je klasická tiskárna HP Neverstop Laser 1000W, kterou pořídíte za méně než 5.500 Kč s DPH. Po přepočtení nákladů při zakoupení dvojbalení vychází tisk jedná stránky na zhruba 0.01 Kč.

Zobrazit tiskárny řady HP Neverstop Laser >>