Soutěžíme s GoMobil a ExaSoft.cz

Jak už jsme si zvykli na Facebooku, naši zákazníci rádi soutěží. Proto jsme se rozhodli ve spolupráci se společností GoMobil spustit velkou soutěž o opravdu zajímavé ceny, o které se vyplatí si zahrát.

O co se soutěží?

Abyste měli opravdu motivaci se zapojit, vybrali a dodali jsme výhry, které potěší snad úplně každého. V první řadě je to chytrý telefon Samsung Galaxy A40 s AMOLED displejem a krásným designem. Aby to nebylo málo, na další dva výherce čekají oblíbené chytré hodinky Amazfit Verge, které se mohou pochlubit vestavěnou GPS a zvýšenou odolností proti vodě a prachu. Seznam výher pak uzavírá trojice bezdrátových sluchátek populární značky Niceboy s označením Hive, která nabídnou dlouhou výdrž baterie a křišťálově čistý zvukový přednes. Ano, čeká na vás tedy rovnou šestice hodnotných cen.

Jak se do soutěže zapojit?

Je to jednoduché. Abyste získali šanci na výhru, stačí investovat jen pár minut svého času. Staňte se fanoušky facebookové stránky GoMobil. Pod soutěžní příspěvek, který tam naleznete, vložte svůj tip s přesností na dvě desetinná místa, kolik megabajtů přenesl v průměru zákazník GoMobil v červenci 2019 přes svá mobilní data.

Abyste to měli snadnější, můžete kouknout na nápovědu, kterou hledejte na www.gomobil.cz. Soutěžit začínáme 26. srpna a své tipy můžete vkládat až do 2. 9. 2019.

Pokud by vás zajímala kompletní pravidla, najdete je zde: https://www.gomobil.cz/soutez

Přejeme všem účastníkům hodně štěstí při tipování a všem výhercům spoustu radosti z cen od ExaSoftu.

You May Also Like

About the Author: Jan Vrožina

Co bych o sobě řekl? Vezmeme to heslovitě- marketingový manažer, fanda mobilních technologií, ve volném čase DJ, u ExaSoftu již více než 8 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.